VPPlant zaprezentuje się podczas impact’17

Impact 2017

W dniach 31 maja – 1 czerwca w Krakowie odbędzie się konferencja impact’17. Jest to jedyne wydarzenie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w całości poświęcone gospodarce przyszłości i Economy 4.0. Wśród uczestników będzie również Virtual Power Plant.

W konferencji weźmie udział ponad 5000 uczestników, odbędzie się 1000 spotkań startupów z korporacjami, a na scenie głos zabierze 250 mówców. W ramach wydarzenia przewidziano kilka formatów netowrkingowych, tworzących przestrzeń dla działań łączących korporacje, startupy, ludzi nauki, przedstawicieli administracji publicznej oraz inwestorów.

Grzegorz Nowaczewski, prezes Virtual Power Plant, zaprezentuje spółkę się podczas sesji pitchingowej „startup4export” podczas bloku tematycznego „Energy&Resources”.  W tej części impact’17 głos zabiorą m.in.: wiceminister energii Michał Kurtyka oraz wiceprezes Tauron Polska Energia S.A. Jarosław Broda, a wystąpienie wprowadzające „Jak nowa energetyka zmieni nasze życie?” wygłosi Bertrand Piccard z Solar Impulse, pomysłodawca szwajcarskiego samolotu eksperymentalnego napędzanego energią słoneczną.

– Cieszymy się z zaproszenia do udziału w impact’17 i możliwości zaprezentowania naszych produktów oraz koncepcji współpracy z koncernami energetycznymi. Udział w sesji pitchingowej, przed gronem wybitnych międzynarodowych ekspertów i praktyków, wpisuje się w strategię VPPlant wyjścia na rynki zagraniczne. Poszukujemy wiarygodnych partnerów i inwestorów, którzy z jednej strony wzmocnią potencjał finansowy spółki, a z drugiej wniosą wiedzę o konkretnych rynkach krajowych – mówi Grzegorz Nowaczewski.

Konferencja impact’17 odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca w centrum kongresowym ICE Kraków. Pełna agenda wydarzenia i szczegółowe informacje są dostępne na stronie impactcee.com.