VPPlant weźmie udział w Capital on Stage w Wiedniu

Capital on Stage , Vienna

6 kwietnia br. Virtual Power Plant będzie uczestnikiem Capital On Stage w Wiedniu. Jest to całodzienne wydarzenie, łączące inwestorów i startupy. Jednak,  w przeciwieństwie do wielu innych imprez matchmakingowych, w wypadku Capital On Stage sytuacja jest wyjątkowa: to inwestorzy prezentują na scenie swoje możliwości i potrzeby. Udział VPPlant w wydarzeniu  jest elementem strategii spółki pozyskania strategicznych partnerów dla rozwoju spółki na rynkach zagranicznych

Capital on Stage odbywają się cyklicznie od  2011 r. w różnych miejscach na świecie. Gospodarzami wydarzenia były m.in.: Amsterdam, Londyn, Barcelona, Nowy Jork, Singapur, Berlin. Podczas wiedeńskiego Capital On Stage zaprezentuje się 8 znaczących funduszy inwestycyjnych, którzy będą zabiegać o uwagę 50 startupów. Po przedpołudniowej sesji prezentacji inwestorów, nastąpią spotkania dwustronne z wybranymi inwestorami. Wydarzenie zakończy panel dyskusyjny oraz sesja netwokingowa.

–Nasz udział w Capital On Stage wpisuje się w strategię Virtual Power Plant wyjścia na rynki zagraniczne. W tym celu poszukujemy wiarygodnych partnerów i inwestorów, którzy z jednej strony wzmocnią potencjał finansowy spółki, a z drugiej wniosą wiedzę o konkretnych rynkach krajowych – mówi Grzegorz Nowaczewski, prezes VPPlant. – Ucyfrowiona gospodarka nie zna granic. Spotkanie w Wiedniu to kolejny etap naszych działań, po wcześniejszych wizytach w Mediolanie i Berlinie. Zbieramy kontakty i doświadczenia, które wkrótce zaprocentują – dodaje.

Więcej o Capital On Stage