VPPlant w finale konkursu Aulery 2017

Aulery 2017

Mamy przyjemność poinformować, że spółka Virtual Power Plant znalazła się w gronie 24 finalistów konkursu Aulery 2017. Gala finałowa odbędzie się 8 czerwca w Campus Warsaw.

Aulery zostały stworzone przez Aulę Polską – najstarszą aktywną inicjatywą barcampową w Polsce. Jest to konkurs dla startupów i firm technologicznych organizowany od 2007 roku. Organizatorzy wybierają liderów rynku i wskazują najlepsze polskie firmy z globalnym potencjałem. Statuetki są przyznawane przez Jury złożone z praktyków i inwestorów branżowych. Zwycięzcami Aulery były do tej pory firmy, które odnosiły później często międzynarodowe sukcesy i w wyniku udziału w konkursie ściągały uwagę inwestorów.

Aulery 2017 W tegorocznym finale znalazły się 24 startupy. Naszymi konkurentami będą: VR Premium, Beesfund, Portman Lights, UserEngage, Zapakuj.to, CallPage, Zrzutka.pl, GameKit, Woolet, Wandlee, Sky Tronic, Edrone, SaaS Genius, Zencard, Tylko, Nexbio, StethoMe, IndaHash, Travelist, Photon, Pozamiatane, Musicon, Abyss Glass.

Gala finałowa Aulery 2017

Gala odbędzie się dnia 8 czerwca (czwartek) o godzinie 17.00 w Campus Warsaw w Warszawie. Chętnych do udziału w wydarzeniu i chcących kibicować finalistom zachęcamy do rezerwacji bezpłatnych wejściówek. Podczas gali będą miały miejsce dwie prelekcje: Elizy Kruczkowskiej (Polski Fundusz Rozwoju) oraz Stefana Batorego (iTaxi i Booksy).

Share Button