VPPlant uczestnikiem 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie

10. Forum Inwestycyjne w Tarnowie

W dniach 24-25 kwietnia w Tarnowie odbędzie się 10. Forum Inwestycyjne. Wśród uczestników nie zabraknie Virtual Power Plant.

Podczas pierwszego dnia  weźmiemy aktywny udział w bloku tematycznym „Smart-Home and Smart Industry – nowe metody zdobywania energii”. Zakres tematyczny tej części Forum obejmuje następujące zagadnienia:

  • w jaki sposób systemy automatyzujące i IoT pozwolą oszczędzić energię?,
  • inteligentne aplikacje energooszczędne w budynkach,
  • polskie smart–technologie.

Podczas wystąpienia wprowadzającego, prezes spółki Grzegorz Nowaczewski opowie o tym w jaki sposób transformacja branży energetycznej oraz nowe technologie zwiększą wartość nieruchomości w inteligentnych miastach. W prezentacji nie zabraknie przykładów zarówno ze świata, jak i z własnych wdrożeń Virtual Power Plant.

W drugiej części bloku odbędzie się debata. W panelu, moderowanym przez Józefa Lassotę (Poseł na Sejm RP), wezmą udział: Grzegorz Wiśniewski (Prezes Zarządu, EC BREC Instytut Energetyki Odnawialnej Sp. z o.o.), Joanna Maćkowiak Pandera ( Prezes, Forum Energii), Grzegorz Nowaczewski (CEO, Virtual Power Plant) oraz Zygmunt Łopalewski (Rzecznik, Whirlpool Corporation).

Forum Inwestycyjne w Tarnowie to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań inwestorów z Polski i z Europy Środkowo-Wschodniej, przedstawicieli rządów i parlamentów, reprezentantów biznesu, założycieli startupów, ekspertów, naukowców i innowatorów. Technologie finansowe (FinTech), nowe technologie w energetyce i w służbie zdrowia, nowoczesne systemy zarządzania w przedsiębiorstwach – to wiodące tematy podczas Forum.

Więcej informacji o 10. Forum Inwestycyjnym

Share Button