VPPlant obecna na Targach BUDMA

Targ Budownictwa i Architektury BUDMA

W dniach 12-15 lutego br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury. Jest to to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Wśród uczestników wydarzenia nie mogło zabraknąć również Virtual Power Plant. 

Podczas Targów BUDMA najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową zaprezentuje blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu będą obfitować w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa. Spośród atrakcji czekających na odwiedzających warto wymienić m.in.: Dzień Dystrybutora (12 lutego), Forum Designu i Architektury D&A, Strefę BHP. Oczywiście, podczas takiego wydarzenia nie może zabraknąć nowych technologii, które będą obecne podczas WinDoortech (nowe technologie w segmencie stolarki budowlanej), Forum Gospodarcze Build 4 Future czy w pawilonie poświeconym budownictwu energooszczędnemu i IT w budownictwie.

Stoisko VPPlant będzie dostępne dla Państwa w pawilonie 3A w strefie Start-Up! (numer stoiska 83/1). Nasza spółka będzie promowała innowacyjne projekty dla optymalizacji biurowców oraz basenów krytych, współfinansowane ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Zapraszamy.

W tegorocznej BUDMIE prognozowany jest udział niemal 50 tysięcy profesjonalistów. Główne grupy zawodowe branży budowlanej, które odwiedzą targi to: fachowcy, handlowcy, architekci i projektanci oraz inwestorzy. Zarówno przedstawiciele dużych firm wykonawczych, biur projektowych czy sieci handlowych, jak i mniejsi przedsiębiorcy, hurtownie budowlane, także indywidualni fachowcy przyjeżdżają w zasadzie po to samo – nowości produktowe i kontakty biznesowe „tu i teraz”.

Więcej informacji o Targach BUDMA na stronie www.budma.pl.