VPPlant na kongresie Business Without Limits

18 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa odbędzie się V edycja Kongresu Business Without Limits. W panelu o energetyce weźmie udział Grzegorz Nowaczewski – prezes VPPlant.

V edycja Kongresu ma charakter szczególny ze względu na temat wiodący, ukierunkowany na współpracę biznesu z samorządem terytorialnym, towarzyszącą jej XVII edycję konkursu Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej oraz debatę o gospodarce z udziałem kandydatów na prezydenta miasta Rzeszowa. Na program Kongresu składają się panele dyskusyjne, traktujące o budowaniu więzi między samorządem i biznesem, dynamice i kierunkach rozwoju inwestycji oraz o energetycznych wyzwaniach dla samorządu i biznesu. Wśród uczestników wydarzenia będą przedstawiciele biznesu, nauki i samorządu, członkowie Podkarpackiego Klubu Biznesu oraz laureaci Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategoriach dużych, średnich i małych firm.

Jednym z wiodących bloków wydarzenia jest panel „Energetyka – wyzwania dla samorządu i biznesu”. W ramach dyskusji zostanie poruszony temat wpływu aktualnej sytuacji cenowej na konkurencyjność gospodarki oraz wartość nowoczesnych technologii. W panelu wezmą udział:

  • Stanisław Głodowski – właściciel, GC Energy
  • Jerzy Krzanowski – właściciel, Grupa Nowy Styl
  • dr Grzegorz Wisz – prezes zarządu – Podkarpacki Klaster Energii Odnawialnej
  • Grzegorz Nowaczewski – prezes zarządu, Virtual Power Plant
  • Jerzy Miszczak – prezes zarządu, Gas and Energy Trading Sp z o.o.

Moderatorem dyskusji będzie Grzegorz Wrona – prezes zarządu, Studio Zakład.

Panel odbędzie się w godz. 12:00 – 13:00 w sali konferencyjnej „0”.

Więcej informacji o kongresie na stronie businesswithoutlimits.pl.