Spółka VPPlant nominowana do CIJ Awards 2018 w kategorii „Innovation of the Year”

CIJ_2018_VPP_Nomination_PL-kopia

Miło nam poinformować, że spółka Virtual Power Plant została nominowana do nagrody CIJ Awards w kategorii RE Creative Spirit – Innovation of the Year. Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji nastąpi 6 listopada podczas uroczystej gali w Warszawie.

Gala CIJ Awards Poland jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości – zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych, jak i mieszkaniowych. To także uroczystość, podczas której rokrocznie spotyka się duża grupa wiodących firm, kreujących nowe projekty, nowe wizje, a także cały rynek nieruchomości.

Zwycięskie projekty są wyłaniane przy współudziale Online Jury – jeżeli chciałbyś nas wesprzeć, zachęcamy do rejestrowania się do udziału w jury na stronie awards.cijeurope.com/pl/online-jury i głosowania na najlepsze projekty w poszczególnych kategoriach, w tym oczywiście na Virtual Power Plant w kategorii RE Creative Spirit – Innovation of the Year.

Zwycięskie projekty w każdej kategorii będą cieszyć się nominacją do Best of Best HOF Awards 2018. Konkurs ten, odbywający się w kwietniu 2019 roku w Pradze w Czechach, będzie stanowił podsumowanie CIJ Awards 2018, a wezmą w nim wyłącznie zwycięskie projekty z 8 państw Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Gala CIJ Awards Poland 2018 odbędzie się 6 listopada br. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.