III Forum Przemysłowe w Karpaczu: Elektromobilność – od koncepcji do wdrożenia

III Forum Przemysłowe w Karpaczu

W dniach 8-10 grudnia Virtual Power Plant będzie obecna na III Forum Przemysłowym w Karpaczu. Będzie można m.in. posłuchać prezesa VPPlant Grzegorza Nowaczewskiego w panelu „Elektromobilność – od koncepcji do wdrożenia”.

III Forum Przemysłowe będzie okazją do szerokiej debaty o kluczowych problemach przemysłu europejskiego, takich jak: reindustrializacja, gospodarka cyfrowa, rewolucja elektryczna w motoryzacji, polityka klimatyczna, bezpieczeństwo energetyczne, nowoczesne i tradycyjne gałęzie przemysłu, ale również wszystkiego, co dotyczy szeroko pojętego przemysłu czasu wolnego, a więc m.in. turystyki, kultury, rozrywki. Podczas Forum odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń: debat, sesji plenarnych, prezentacji raportów i bloków tematycznych. W wydarzeniu weźmie udział  ponad 700 gości Forum, a wśród nich przedstawiciele największych koncernów przemysłowych, parlamentarzyści, eksperci i ekonomiści z krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Pierwszego dnia Forum, o godz. 15.30, odbędzie się w ramach ścieki tematycznej „Gospodarka” panel dyskusyjny „Elektromobilność – od koncepcji do wdrożenia”. Wezmą w nim udział:

  • Tomasz Dorf, Dyrektor Sprzedaży SMB, Microsoft, Polska
  • Nazar Shymone-Davyda, CEO, Go To-U, Ukraina
  • Grzegorz Nowaczewski, Prezes Zarządu, Virtual Power Plant Sp. z o.o., Polska
  • Jacek Zimmer, Radca Prawny, Kancelaria Adwokacka dr Mariusz Swora. Polska
  • Grzegorz Gumulak, Dyrektor, AutaElektryczne.pl, Polska
  • Guido Haak, Kierownik ds. Strategii Produktu, ŠKODA AUTO a.s., Czechy

Moderatorem rozmowy będzie Rafał Zasuń, redaktor naczelny portalu WysokieNapiecie.pl.

Więcej informacji o III Forum Przemysłowym.

Źródło grafiki: Facebook / Forum Ekonomiczne / Economic Forum