VPPlant weźmie udział w Forum Ekspansji Internetu Rzeczy w Toruniu

Forum Ekspansji Internetu Rzeczy

Virtual Power Plant jest partnerem i aktywnym uczestnikiem Forum Ekspansji Internetu Rzeczy, które odbędzie się 30 listopada br. w Toruniu. Wydarzeniu przyświecają dwa cele: przekazanie jak największej ilości praktycznej wiedzy na temat błyskawicznie rozwijających się technologii w ramach Internetu Rzeczy (Internet of Things) oraz uświadomienie przedsiębiorców, w jaki sposób – przy udziale technologii IoT – są w stanie zdobywać nowych klientów i optymalizować koszty swojej działalności.

Forum jest miejscem spotkań i networkingu dla twórców rozwiązań Internetu Rzeczy oraz właścicieli firm chcących absorbować pomysły z branży. Podczas wydarzenia pojawią się przede wszystkim praktyczne informacje, case studies i trendy technologiczne z branży Internetu Rzeczy, a wśród prelegentów i panelistów znajdą się eksperci zajmujący się na co dzień tym zagadnieniem.
W tym roku podczas 6 spotkań przewidziano wystąpienia ponad 20 prelegentów.

Grzegorz Nowaczewski, prezes VPPlant, weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Od marzeń do realizacji – Internet Rzeczy w pigułce”, który będzie otwierać Forum. Podczas wydarzenia przedstawi również prezentację „Internet Rzeczy we współczesnej energetyce”.

Więcej informacji o wydarzeniu i jego programie można znaleźć na stronie www.forumekspansji.pl.