Digital Champions 2018. VPPlant nominowana w kategorii „Cyfrowy Produkt lub Usługa”

Digital Champions 2018

Mamy przyjemność poinformować, że Virtual Power Plant została nominowana do nagrody w kategorii „Cyfrowy Produkt lub Usługa” w konkursie Digital Champions 2018. Cele Konkursu, który towarzyszy konferencji o tej samej nazwie, jest wyróżnienie firm i osób, których działania są przykładem dobrych praktyk w świecie cyfrowego biznesu. Podczas dwudniowej konferencji prezes VPPlant weźmie udział w debacie . 

„Znaleźliście się Państwo w ścisłej czołówce najlepszych przykładów świata cyfrowej gospodarki, które inspirują innych do wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań w różnych sektorach działalności.”  – czytamy w mailu od organizatorów. VPPlant zgłosiła do konkursu platformę Enabler DSR. Wśród nominowanych w tej samej kategorii znalazły się również: Booksy oraz Emplocity. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 22 listopada br. podczas wieczornej Gali pierwszego dnia konferencji.

Digital Champions 2018

Digital Champions to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego odbywają się dyskusje w gronie ekspertów, praktyków, naukowców, decydentów i specjalistów o najnowszych trendach i wyzwaniach w obszarze cyfrowej transformacji.
Forum łączy tradycyjne organizacje z pionierami cyfrowych innowacji, dojrzałe organizacje ze startupami, firmy inicjujące cyfrowe transformacje z tymi, którzy na tej drodze odniosły realne sukcesy.

Formuła Digital Champions jest oparta o wiedzę i networking:

  • 2 dni sesji, wywiadów, debat i warsztatów
  • Trendy, wyzwania, inspiracje wokół cyfryzacji – „know why”
  • Zagadnienia, koncepcje, doświadczenia – aktualny stan cyfrowego biznesu – „know what”
  • Rozwiązania, najlepsze/przyszłe praktyki, case studies – „know how”
  • Znakomici mówcy, różne perspektywy

Podczas konferencji prezes VPPlant Grzegorz Nowaczewski weźmie udział w debacie „Incremental or radical? Strategies for implementing smart manufacturing and logistics. Digital making in an uncertain world”, która odbędzie się podczas sesji „Digital Making”. 

Więcej informacji o Digital Champions 2018